پاییز هزار رنگ

روزهای اول پاییز همیشه برای من روزهای عاشقی بوده!11.gif08.gif

نخندید... به خدا جدی می­گم، اول­آ نمی دونستم عاشق چی می­شم و چرا!!!؟

اما همیشه این روزها شیفته بودم و عاشق... حالا که مثلاً بزرگ شدم می­فهمم من عاشق این تحول طبیعتم...

 

این روزها عجیب دارم راجع به انواع مرگ فکر می­کنم ، برای خودم عجیبه ولی بزرگترین آرزوم شده داشتن یک مرگ خوب و راحت( به جون خودم من آدم منفی نگر و بدبینی نیستم)

 

ماه رمضان هم داره تموم میشه و این یعنی رهایی( برای آنهایی که اهل نماز و روزه هستند رهایی از گناه و برای کسانی که براشون فرقی نداره رهایی از معذوریت)

 

پ ن 1: نمیدونم این آزمایش الاهیه که من تو را راحت به دست نیارم یا نتیجه ی عمل من...

پ ن 2: دوستای بلاگی شدیداً دلم براتون تنگ شده این روزها!!!

/ 15 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ملوان

سلام مطالبت رو خوندم خيلی صميمانه وخوب و خودمونی بود. ۱-آرزوی سلامتی برای شما وهمسرتوت دارم. ۲-اميدوارم در مورد کارت هر چی که به خيرت است پيش بياد. ۳-برای بدترين خاطره زندگيت متاسفم. ۴-جواب ناشیانه ترین کارتون ! جالب نیست

شاذه

منم عاشق پاييزم. مخصوصاً اولين بادی که تنمو می لرزونه و حس می کنم هوا داره سرد ميشه. کاملاً ميفهمم چی ميگی مرگ راحت؟ اينم موافقم. يکی از آشناهای دورمون شب پيش رفت افطاری. سحرم پاشد دعاشو خوند. بعد هم از دنيا رفت! به همين سادگی! کاش بتونيم با دست پر از اين ماه بيرون بريم. نميدونم! منم!

همسر آينده

ااا چه عجب تشريف آوردين عاقبت!!!! نگو تو فاز عشق و عاشقی بودي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد اونوقت خواهر فکر نمی کنی ايرنا يه کم بودار!!!!!!!!!!!!!!!! می نويسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نطر من طناب دار استفاده کن

شمسی خانوم

اون پ.ن. ۱ دغدغه ی من هم هست. در اون موردی که کامنت گذاشتی هم من چون ترسيدم کار دست خودت بدي، قبل از اون که به ممد آقا بگی بدوبدو اومدم بهت بگم: ننه جون! اون جدول بر اساس ماه هاملت شدن و سنت، جنسیت بچه رو تعیین می کنه و زیاد هم معتبر نیست! قربون قد و بالات برم الاهی!

قله نشين

سلام خانومي عیدت مبارک عسیسم ببین همه گی نگران ختم قرآنشون هستن بیا و خبر شو بده تا من تیک بزنم و ختم به خیر بشه این سفر قربووووووووووووونت خدانگهدار

hamed

Salam..eideton mobarak"hame" mikhastam begam baba hanoz URL to ke persian.com hast

ملودی

سلام نرجس جون خوبی؟عيدت مبارک نماز روزه هات قبول عزيزم اين حرف چيه دختر.به همون روزای عاشقی اين فصل خوشگل فکر کن

غنچه

سلام نرجس عزيزم خوبی؟ راست ميگی تحول طبيعت شگرفه. خيلی ماهی که اين طرز تفکر رو داری

هلن

سلام من هم ذلم واست تنگ شده زودتر آپ كن ديگه