حقیقت یا افسانه!

اگر از پشت ابرهای تردید بتوانی پرتو خورشید حقیقت را ببینی، آنوقت می توانی از گرمای صداقت تمام تن خسته از دروغت را آرامش بخشی.پ ن 1: به این نتیجه رسیدم که همه ی آدمها چه راستگو و چه دروغگو حرفهای دروغ را راحت تر باور می کنند.( از قدیم گفتند دروغ هر چی بزرگتر باشه راحت تر باور میشه)دیگه دارم باور می کنم که به خیلی ها نباید واقعیت را گفت.... چون آنها هم عادت به دورغ شنیدن دارند و هم دروغ گفتن عادت شده براشون!!! و حالا عاجزند از درک حقیقت!؟

پ ن 2: دیدار دوستان در هر شرایطی دلچسب و خوشاینده مخصوصاً دیدن دوستای جدید....
از همه تون ممنون ... روز خوبی بود.

بعد نوشت: دیشب خواب خیلی بدی دیدم..... تا از خواب پاشدم اشک بود که از چشمهام جاری بود، و التماسی بود که به درگاه خدا می کردم تا بلا از خانواده ام دور بمونه.... توی آن حالت به تنها چیزی که فکر نمی کردم این بود که تو هم از خواب بیدار بشی و تا این حد نگران باشی!
اما بدون با گرمای وجودت آرامش رفته را بهم برگردوندی. ازت ممنونم/ 25 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رامين

درود بعضی افکار و رازها رو آدم بايد با خودش به گور ببره :)

مريم

ممنون که بهم سر زدی خانومی... از هيچ چيز به اندازه ذروغ نفرت ندارم... پيوست ۲ رو دوست داشتم...

ايمان

خواب بد ديشب منم مثه شما يه خواب بد ديدم پس درکت ميکنم ممنون اومدی

afshin,germani

ميدوني داره بر ملت و کشورت چي ميگذره ,, ۸۰۰۰پزشک بيکار , ۷ميليون جوان بيکار , از هر ۱۰ازدواج شش طلاق , بيش از شش ميليون معتاد , ۶۸درصد افسوردگي بين اقشار جامعه , مصرف سالانه ۵۰۰ميليارد تومان دخانيات , رسيدن سن فحشا به ۱۳سال فروش دختران ايراني در جزيره هاي عربي , فروش سالانه ۱۳هزار کليه , ۴۸درصد مردم زير خط فقر بيش از ۱۹۰ هزار زن بي سرپرست , حدود ۱/۵ميليون زنداني

بلوط

فکر می کنم حق با شما باشه... همه ی ما دروغ رو راحت تر باور می کنيم شايد علتش اينه که دروغ معمولاْ ظاهر زيباتری داره و حقيقت تلخه..

همسر آينده

بيا دوست جون اين برا فرنچ کردن تو خونه است(موقتی): فرنچ مانيکور فرنچ کردن ناخن ها را جذاب تر و طبيعي تر جلوه مي دهد: يک لايه برق ناخن روي ناخن خود بزنيد. بعد لاک سفيد گچي يا تيره يا مات را به نوک ناخن هاي خود بزنيد. پس از خشک شدن لاک سفيد لايه رويي لاک ناخن را با لاک بي رنگ بپوشانيد. از لاک صورتي کم رنگ هم مي توانيد استفاده کنيد.

همسر آينده

اينم ببين: http://www.aftab.ir/news/2007/apr/22/c3c1177254867_science_education_medical_science_nail.php

قزن قلفی

اوکی ...... قرار رو هستم . فقط زياد عمومی نباشه و اينکه لطفا ملاحظه منم بکنين . يعنی پياده روی نباشه ( ببینی منو خودت میفهمی برا چی میگم ! )و مسير هم ماشين خورش به کرج خوب باشه . مثل همين گردباد .